Created Date Thursday, 13 December 2018
Filesize 995 Kilobytes

Ciuciur Gheorghe 3loturi

Ciuciur Gheorghe 3loturi
Created Date Wednesday, 12 December 2018
Filesize 275 Kilobytes

Lepadatu Florica 1lot

Lepadatu Florica 1lot
Created Date Tuesday, 11 December 2018
Filesize 1.73 Megabytes

Harsu Matei 7loturi

Harsu Matei 7loturi
Created Date Monday, 10 December 2018
Filesize 1.50 Megabytes

Otelea Sava 5loturi

Otelea Sava 5loturi
Created Date Friday, 07 December 2018
Filesize 811 Kilobytes

Dragu Mihalache 3loturi

Dragu Mihalache 3loturi
Created Date Monday, 03 December 2018
Filesize 276 Kilobytes

Buciu Marius 1lot

Buciu Marius 1lot
Created Date Monday, 03 December 2018
Filesize 237 Kilobytes

Dumitrescu Giurgea 1lot

Dumitrescu Giurgea 1lot
Created Date Monday, 03 December 2018
Filesize 926 Kilobytes

Ghica Vasilica 4loturi

Ghica Vasilica 4loturi
Created Date Monday, 26 November 2018
Filesize 388 Kilobytes

Iliescu Draguta 1lot

Iliescu Draguta 1lot
Created Date Monday, 26 November 2018
Filesize 310 Kilobytes

Papuc Tinca 1ot

Papuc Tinca 1ot
Created Date Thursday, 22 November 2018
Filesize 636 Kilobytes

Balta Herea 2loturi

Balta Herea 2loturi
Created Date Thursday, 22 November 2018
Filesize 439 Kilobytes

Ctin Ruxanda 1lot

Ctin Ruxanda 1lot
Created Date Wednesday, 14 November 2018
Filesize 258 Kilobytes

Marin Nicolai 1lot

Marin Nicolai 1lot
Created Date Friday, 09 November 2018
Filesize 313 Kilobytes

Birsan Ioana 1lot

Birsan Ioana 1lot
Created Date Friday, 09 November 2018
Filesize 789 Kilobytes

Revent Florica 3loturi

Revent Florica 3loturi
Created Date Monday, 05 November 2018
Filesize 382 Kilobytes

Panta Mircea 1lot

Panta Mircea 1lot
Created Date Wednesday, 31 October 2018
Filesize 839 Kilobytes

Iliescu Draguta 2loturi

Iliescu Draguta 2loturi
Created Date Wednesday, 31 October 2018
Filesize 388 Kilobytes

Nitica Ionel 1lot

Nitica Ionel 1lot
Created Date Friday, 26 October 2018
Filesize 2.24 Megabytes

Bratosin Geta 7loturi

Bratosin Geta 7loturi
Created Date Friday, 26 October 2018
Filesize 572 Kilobytes

Cruceanu Cornelia 2loturi

Cruceanu Cornelia 2loturi
Created Date Friday, 26 October 2018
Filesize 641 Kilobytes

Georgescu Gabriel 2loturi

Georgescu Gabriel 2loturi
Created Date Friday, 26 October 2018
Filesize 263 Kilobytes

Secu Dimitrie 1lot

Secu Dimitrie 1lot
Created Date Friday, 26 October 2018
Filesize 314 Kilobytes

Solomon Maria 1lot

Solomon Maria 1lot
Created Date Friday, 26 October 2018
Filesize 1.22 Megabytes

Teleman MIhai 3loturi

Teleman MIhai 3loturi
Created Date Tuesday, 09 October 2018
Filesize 318 Kilobytes

Galie Lucina 1lot

Galie Lucina 1lot
Created Date Sunday, 07 October 2018
Filesize 381 Kilobytes

Vlad Petrus 1lot

Vlad Petrus 1lot
Created Date Tuesday, 25 September 2018
Filesize 321 Kilobytes

Trifanov Nicolae 1lot

Trifanov Nicolae 1lot
Created Date Wednesday, 19 September 2018
Filesize 1.73 Megabytes

Golie Lucina 5loturi

Golie Lucina 5loturi
Created Date Wednesday, 19 September 2018
Filesize 322 Kilobytes

Trif Mioara 1lot

Trif Mioara 1lot
Created Date Wednesday, 19 September 2018
Filesize 264 Kilobytes

Zamfirescu Ctin 1lot

Zamfirescu Ctin 1lot
Created Date Monday, 17 September 2018
Filesize 400 Kilobytes

Oltianu Ionela 1lot

Oltianu Ionela 1lot
Created Date Friday, 07 September 2018
Filesize 1.30 Megabytes

Radu Ctin 4loturi

Radu Ctin 4loturi
Created Date Wednesday, 22 August 2018
Filesize 372 Kilobytes

Curca Maricel 1 lot

Curca Maricel 1 lot
Created Date Wednesday, 22 August 2018
Filesize 349 Kilobytes

Gatej Dumitru 1lot

Gatej Dumitru 1lot
Created Date Tuesday, 21 August 2018
Filesize 1.87 Megabytes

Stoian Sorica 3loturi

Stoian Sorica 3loturi
Created Date Monday, 06 August 2018
Filesize 337 Kilobytes

Anton Ecaterina 1 lot

Anton Ecaterina 1 lot
Created Date Monday, 06 August 2018
Filesize 382 Kilobytes

Stehan Ruxandra 1lot

Stehan Ruxandra 1lot
Created Date Tuesday, 10 July 2018
Filesize 814 Kilobytes

Popescu Atinia 2loturi

Popescu Atinia 2loturi
Created Date Tuesday, 10 July 2018
Filesize 394 Kilobytes

Zamfir Victor 1lot

Zamfir Victor 1lot
Created Date Thursday, 05 July 2018
Filesize 317 Kilobytes

Trifanov Nicolae 1lot

Trifanov Nicolae 1lot
Created Date Monday, 02 July 2018
Filesize 479 Kilobytes

Antimia Silvia 1lot

Antimia Silvia 1lot
Created Date Friday, 29 June 2018
Filesize 1.60 Megabytes

Preda Georgeta 4loturi

Preda Georgeta 4loturi
Created Date Wednesday, 13 June 2018
Filesize 325 Kilobytes

Dinu Floricica 1lot

Dinu Floricica 1lot
Created Date Wednesday, 13 June 2018
Filesize 2.09 Megabytes

Nebeja Nunuta 6loturi

Nebeja Nunuta 6loturi
Created Date Wednesday, 13 June 2018
Filesize 423 Kilobytes

Zaharia Silvana 1lot

Zaharia Silvana 1lot
Created Date Thursday, 07 June 2018
Filesize 1.59 Megabytes

Vintila Doru 5loturi

Vintila Doru 5loturi
Created Date Monday, 04 June 2018
Filesize 1.26 Megabytes

Rusei Lilica 4loturi

Rusei Lilica 4loturi
Created Date Thursday, 31 May 2018
Filesize 649 Kilobytes

Mazilu Nae 2loturi

Mazilu Nae 2loturi
Created Date Friday, 18 May 2018
Filesize 708 Kilobytes

Tudose Mircea

Tudose Mircea
Created Date Thursday, 17 May 2018
Filesize 352 Kilobytes

Gradinaru Tania

Gradinaru Tania
Created Date Wednesday, 09 May 2018
Filesize 339 Kilobytes

Barla Gheorghe

Barla Gheorghe
Created Date Tuesday, 08 May 2018
Filesize 337 Kilobytes

Tudose Mircea

Tudose Mircea
Created Date Tuesday, 08 May 2018
Filesize 351 Kilobytes

Scripcaru Valerica

Scripcaru Valerica
Created Date Tuesday, 08 May 2018
Filesize 346 Kilobytes

Gelu Vasilica

Gelu Vasilica
Created Date Monday, 07 May 2018
Filesize 364 Kilobytes

Scarlat Tudorache

Scarlat Tudorache
Created Date Wednesday, 25 April 2018
Filesize 355 Kilobytes

Scripcaru Valerica

Scripcaru Valerica
Created Date Sunday, 22 April 2018
Filesize 328 Kilobytes

Giurgea Victorita

Giurgea Victorita
Created Date Wednesday, 18 April 2018
Filesize 369 Kilobytes

Radu Alexandru

Radu Alexandru
Created Date Friday, 13 April 2018
Filesize 339 Kilobytes

Dulea Nicoleta

Dulea Nicoleta
Created Date Friday, 13 April 2018
Filesize 728 Kilobytes

Fita Ioana

Fita Ioana
Created Date Friday, 13 April 2018
Filesize 342 Kilobytes

Tirila Paulica

Tirila Paulica
Created Date Friday, 02 March 2018
Filesize 368 Kilobytes

Scripcaru Valerica

Scripcaru Valerica
Created Date Friday, 02 March 2018
Filesize 899 Kilobytes

Balica Costica

Balica Costica
Created Date Wednesday, 21 February 2018
Filesize 1.32 Megabytes

Zamfirescu Constantin

Zamfirescu Constantin
Created Date Wednesday, 21 February 2018
Filesize 383 Kilobytes

Gogancea Anita

Gogancea Anita
Created Date Wednesday, 21 February 2018
Filesize 410 Kilobytes

Preda Ioana

Preda Ioana
Created Date Wednesday, 21 February 2018
Filesize 1.27 Megabytes

Popovici Sava

Popovici Sava
Created Date Wednesday, 21 February 2018
Filesize 326 Kilobytes

Petrea Victor

Petrea Victor
Created Date Thursday, 08 February 2018
Filesize 55 Kilobytes

Secu Emil

Secu Emil
Created Date Monday, 05 February 2018
Filesize 411 Kilobytes

Slavu Manole 1lot

Slavu Manole 1lot
Created Date Monday, 05 February 2018
Filesize 936 Kilobytes

Gogancea Vintila

Gogancea Vintila
Created Date Wednesday, 31 January 2018
Filesize 386 Kilobytes

Coclenci Vasile 1lot

Coclenci Vasile 1lot
Created Date Wednesday, 31 January 2018
Filesize 372 Kilobytes

Coclenci Maricica

Coclenci Maricica
Created Date Tuesday, 30 January 2018
Filesize 1.51 Megabytes

Balan Valerica 4loturi

Balan Valerica 4loturi
Created Date Tuesday, 30 January 2018
Filesize 360 Kilobytes

Cioceanu Veronica 1lot

Cioceanu Veronica 1lot
Created Date Tuesday, 30 January 2018
Filesize 320 Kilobytes

Marin Dorina 1lot

Marin Dorina 1lot
Created Date Tuesday, 30 January 2018
Filesize 432 Kilobytes

Rosculet Anisoara 1lot

Rosculet Anisoara 1lot
Created Date Monday, 22 January 2018
Filesize 361 Kilobytes

Gheorghita Domita 1lot

Gheorghita Domita 1lot
Created Date Monday, 22 January 2018
Filesize 740 Kilobytes

Cheptea George 2loturi

Cheptea George 2loturi
Created Date Tuesday, 16 January 2018
Filesize 1.33 Megabytes

Marin Jenica 4loturi

Marin Jenica 4loturi
Created Date Wednesday, 10 January 2018
Filesize 776 Kilobytes

Vintilescu Pandele Gabriel 2loturi

Vintilescu Pandele Gabriel 2loturi
Created Date Tuesday, 09 January 2018
Filesize 322 Kilobytes

Ciobotaru Costache 1lot

Ciobotaru Costache 1lot
Created Date Tuesday, 09 January 2018
Filesize 324 Kilobytes

Ciobotaru Costache Grecu Ion Nistor Luciea Romaniuc Paula 1lot

Ciobotaru Costache Grecu Ion Nistor Luciea Romaniuc Paula 1lot
Created Date Tuesday, 09 January 2018
Filesize 399 Kilobytes

Grecu Ion 1lot

Grecu Ion 1lot
Created Date Tuesday, 09 January 2018
Modified Date Friday, 19 January 2018
Filesize 1.38 Megabytes

Hagiu Cristinel 4loturi

Hagiu Cristinel 4loturi
Created Date Tuesday, 09 January 2018
Filesize 328 Kilobytes

Nistor Luciea 1lot

Nistor Luciea 1lot
Created Date Tuesday, 09 January 2018
Filesize 321 Kilobytes

Romaniuc Paula 1lot

Romaniuc Paula 1lot

Comuna Cirligele

Cirligele este o comuna in judetul Vrancea, România, formata din satele Blidari, Bontesti, Cirligele (resedinta) și Dalhauti.

Wikipedia

Primaria Cirligele

  cirligeleprimaria (@) yahoo.com
  +40.237.253.000
  +40.237.253.000
  Cirligele 627065, Jud. Vrancea

Comunicam si pe: